kişisel yazılar

Nedeni bilinmeyen huzursuzluk

Görsel

Bu aralar nedense kafam çok karışık. Okul döneminin başlayacak olmasından mı ?Artık bilmiyorum ama garip hissediyorum. Bilmediğim bir nedenden dolayı huzursuz oluyorum. Huzuru ege sahillerinde aramayı düşündüm geçen gün. Sonra param olmadığını görünce vazgeçtim o çılgın düşünceden. Çılgın düşünce demişken bir ingilizce kursuyla 1 yıllık sözleşme imzaladım, senet falan yaptım. O günü zaten hatırlamak dahi istemiyorum. İmzaladığım senet kabusum oldu. Parasızlık hissiyatı beyin kimyamın bozulmasına sebebiyet verdi.

Nem oranıyla ters oranda düşünme ve yazma katsayım kendiliğinden düştü. Nemden dolayı hafızamın kulaklarımdan aktığını hissettim desem yanlış olmaz. Vantilatör yıllarımı yani 90 ların sonu 2000 lerin başı olan dönemi tekrar yaşamak için raks marka bir vantilatör aldım. Fiyatı 70 liracık. Paramın gücüne oranla gayet stabil bir serinleme aracı aldığımı düşünüyorum. Onun dışında bazı şarkı sözleri dilimden düşmüyor. Mesela ”huzuru koklasam egede” lafını dilimden düşüremiyorum. Çok saçma, oysa ben hayatımda sadece 1 kere Egeye gitmiş insanım.  Gün içinde aklımı kurcalayan sorularımın cevabını Google amcadan alamadım. Bu temaşada blog yazmaya ara vermem beni daha da iç dünyama döndürdü. Ruhuma değişik bir acı verdi. Yarım bıraktığım romanların verdiği acıyla aynı. Eylül’den itibaren düzenli yazmayı düşünüyorum. Haydi selametle!

not: İmla kuralları için üzgünüm. Biraz hızlı yazdım.

2 replies »

  1. yorum yapın linkini bulmakta zorlandım. 🙂 bir egeli olarak ege sahillerini kesinlikle tavsiye ederim evet. şu 3 günlük tatilde de mesela gitmeyi düşünüyordum ama artık yorgun düştüm!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s