teknoloji

Gold bilgisayar

Gold Computer

kazık fiyatlarıyla insanları kazıklayan bir çeşit teknoloji bakkalı. aman siz, siz olun bu firmadan ve bunun türevi kazıkçı firmalardan uzak durun.

ellerindeki kalitesiz bilgisayarları anında değişim yapmayan firmadır. insanı uğraştırırlar. şöyle ki ; 2 sene önce buranın x şehrindeki y şubesinden bir exper masaüstü bilgisayar aldım. 2-3 gün sonra bilgisayar kendi kendine kapanmaya, reset atmaya başladı. ben de kasayı aldığım gibi pc gold’ a gittim. faturasını, garanti belgesini vb. personele uzattım.

biraz da sırıtarak adamın dediği aynen şu ; ” beyefendi teknoloji biraz da şans işidir. yeni bilgisayar yerine bu bilgisayarı servise vereceğiz ”. dedi.

bunun üzerine ; vay amk ben bunu düşünememiştim. abi, gel elinden öpücem demek istedim. öyle uyuz oldum.

şakayı bir yana bırakırsak, böyle cins çalışanlara sahip firmadır. ” kusura bakmayın, sattığımız ürün de bir donanımsal sorun var. hemen yenisini alabileceksiniz. ” diyeceğine saçmalıyor.

adamlar köylü kurnazı takılıyor. çalışanları da nasıl örgütlemişlerse zerre-i miskal müşteriye yardımcı olmuyorlar. buradan kulaklık bile almanızı tavsiye etmiyorum.

sattıkları ürünlerin büyük bir kısmı sorunlu. depolarında çürümüş eski model sorunlu nokia telefonları satmaya çalışıyorlar. teknosa bile bu firmadan iyidir. düşünün ki teknosa kadar gibi bir firma bile bunlardan iyi.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s