Sosyal Medya

Twitter

BjPe58cIMAEGEiQ

İleri demokrasimizin gereği olarak dün gece Twitter kapatıldı. Millet, Marsta yaşama yollarını araştırıyor. Bizim devletimiz hala Twitter’ ı sansürlemekle uğraşıyor. En alakasız adam bile DNS değiştirmeyi, vpn kullanmayı biliyorsa desenize sansürde çağ atlamışız. Ama yanlışlıkla ortaçağa atladık. 🙂

Her şeyi geçtim de böyle saçma sapan yasaklarla tüm dünya’ya rezil oluyoruz. Millet bizimle dalga geçiyor bildiğin. Batı dünyasının eğlencelerine meze olduk. Başbakanımız sağolsun. O her şeyin en iyisini, en güzelini bilir. En demokrat, en süper insan o. Geçen seçmene ışıklı top atıyordu, insanların eğlencesini de düşünüyor.

İşin şakası bir yana bu yasaklardan rahatsız oluyorsak (ki oluyoruz) büyük tepkimizi sandıkta vermeliyiz. (Malum partiye oy vermemek mesela) bu saatten sonra sokaklarda verdiğimiz mücadelenin pek etkili olmayacağını düşünüyorum. Özellikle gençlik bu tarz yasaklamalardan oldukça rahatsız. Gençlerin, bu güç imparatorluğunu ve dikta rejimini yıkacağına inanıyorum. Haydi selametle!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s